Poznaj nas

Oto my – nie tak znowu stare małżeństwo, które na swojej wspólnej drodze (również w biznesie!) świetnie się uzupełnia. Tygiel dwóch osobowości, kipiący energią, pomysłami, ideami i marzeniami. I w dodatku z dużą porcją siły i samozaparcia, żeby te idee i marzenia przekuć w namacalną rzeczywistość.

Jakiś czas temu mieliśmy szczęście spotkać na swojej drodze kilku ludzi, którzy opowiedzieli nam o nieruchomościach, nauczyli jak w nie inwestować efektywnie i bezpiecznie, jak nimi zarządzać, a przede wszystkim cywilizować polski (dość dziki jeszcze!) rynek najmu.

Na rynku wynajmu mieszkań działamy już 6 lat! Jesteśmy jedną z pierwszych firm, które na wiele lat są w stanie zagwarantować właścicielom bezpieczeństwo, spokój i pewność regularnego, comiesięcznego wpływu na konto.

Uczyliśmy się i uczymy nadal od najlepszych:

  • Piotra Hryniewicza, znanego trenera i mentora inwestowania w nieruchomości,
  • Sławka Muturi, propagatora idei wolności finansowej,
  • i całej rzeczy ekspertów Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości „Mieszkanicznik”, w którym czynnie działamy.

Należymy również do elitarnego ogólnopolskiego Klubu Inwestorów w Nieruchomości. Stale bierzemy udział w różnych branżowych kursach i szkoleniach. Wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem z innymi inwestorami i wciąż pogłębiamy swoją wiedzę, bo chcemy być dla Ciebie najlepszym partnerem biznesowym!
W biznesie, jak i w życiu prywatnym bardzo duże znaczenie ma dla nas etyka, uczciwość, gra fair play. Takimi zasadami kierujemy się współpracując z naszymi partnerami i klientami.

Szybko okazało się, że inwestowanie w nieruchomości, w tym przede wszystkim efektywny wynajem mieszkań, to coś, co chcemy robić w życiu.
Coś, co daje nam mnóstwo frajdy i cennego doświadczenia.
Coś, co pozwala nam poznać wspaniałych ludzi i wiele się od nich nauczyć.
Coś, co stało się naszą pasją –  o co sami, jeszcze kilka lat temu zupełnie byśmy się nie podejrzewali!

Oczywiście nie jest to łatwa dziedzina. Wymaga sporo wiedzy, doświadczenia i kilku umiejętności, które zdobywa się przede wszystkim w praktyce. Dlatego wiemy, jak trudno wynajmuje się swoje pierwsze mieszkania, np. odziedziczone po rodzinie. Wiemy, ile przy tym pytań, niepewności i kłopotów, związanych z wyposażeniem, ogłoszeniem, umową, a często i z samymi najemcami.

Te dylematy mamy już za sobą, dlatego możemy to wszystko zrobić za Ciebie – bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Wyznajemy w życiu zasadę, że dobro mnoży się tylko wtedy, gdy się nim dzielisz.
Chętnie i często dzielimy się więc swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi inwestorami na branżowych konferencjach i spotkaniach. Aktywnie angażujemy się też w życie i działania naszych lokalnych społeczności jako wolontariusze.

Sami jesteśmy również rodzicami dwójki wspaniałych chłopców, więc szczególnie bliskie są nam sprawy dzieci. Wiemy, że w tym zakresie potrzeby są ogromne i że sami niewiele zdziałamy. Możemy jednak dołożyć swoją cegiełkę.

Dlatego regularnie wspieramy program Polskiej Akcji Humanitarnej „Pajacyk”, który walczy z problemem niedożywienia wśród dzieci. Zarówno w Polsce, jak i w rejonach objętych konfliktami czy skrajnym ubóstwem.

Gorąco zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tej ważnej i szczytnej akcji!


 

 

A co poza tym? Oboje kochamy góry! Najbardziej takie dzikie i niedostępne, gdzie możemy ze szczytu podziwiać zapierające dech widoki i poczuć, że cały świat mamy pod stopami!
Po prostu lubimy wyzwania. I właśnie dlatego lubimy też nieruchomości!

Do zobaczenia!
Anna i Michał Kustosik

>> Zobacz nasze REALIZACJE
>> Poznaj nasze REFERENCJE

Jeżeli chcesz się z nami skontaktowaćpo prostu napisz do nas!
Możesz też zadzwonić: 695 682 788