Gwarancja czynszu

dreamstime_xs_36171562Wielu właścicieli ma trudność ze znalezieniem najemcy. Mieszkanie stoi puste, administracja wymagała zapłaty czynszu (często niemałego), a Ty marnujesz swój czas na poszukiwanie chętnego
A może miałeś problemy z wyegzekwowaniem czynszu od najemców? Najemca płacił z opóźnieniem albo wręcz przestawał płacić! Zdarza się też, że niesprawdzeni najemcy nagle rezygnują z mieszkania zostawiając  je w fatalnym stanie

My zapewniamy Ci przewidywalny przychód w ciągu całego roku i święty spokój. Bierzemy na siebie cały proces związany z najmem, dobór i sprawdzenie najemców oraz stałe monitorowanie nieruchomości.

Co zyskujesz?

  • Gwarantujemy długą i stabilną współpracę: Wynajmujemy od Ciebie mieszkanie, najchętniej na okres kilku lat.
  • Wszystkie formalności wykonujemy za Ciebie: spisujemy szczegółowy protokół zdawczo-odbiorczy i robimy dokumentację fotograficzną.
  • Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki, które będziesz chciał nam przekazać – od rachunków po drobne naprawy.
  • Dbamy o bezpieczny wynajem Twojego mieszkania: wybieramy i weryfikujemy najemców, a także stale monitorujemy mieszkanie w trakcie najmu, dbając o należyty porządek.
  • Działamy nie jako osoba prywatna, a firma! – posiadamy kwalifikacje i ubezpieczenie OC, gwarantujące Ci bezpieczeństwo i pewność naszej współpracy.
  • Przygotowujemy za Ciebie mieszkanie do najmu. Podniesiemy jego standard i wydobędziemy potencjał dzięki niewielkim nakładom!

Współpraca z nami pomoże Ci osiągnąć przewidywalny, comiesięczny czynsz najmu. To również oszczędność Twoich nerwów i niejednokrotnie sporych pieniędzy.
Zyskujesz spokój i więcej wolnego czasu, który możesz poświęcić na to, co lubisz.

Zacznij  zarabiać na swoim mieszkaniu, zamiast tracić czas i pieniądze na poszukiwania najemcy. 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!